Jeśli chcesz, aby pracownicy z Twojej gminy wzięli udział w szkoleniach regionalnych, które ukierunkowane są na poprawę stanu różnorodności biologicznej i pełniejsze powiązanie jej ochrony z rozwojem społeczno – gospodarczym kraju poprzez wsparcie w opracowywaniu lokalnych strategii rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem procesów planowania i zarządzania ochroną przyrody – zgłoś się już dziś!

W szkoleniach udział może wziąć maksymalnie 20 osób z danej gminy (pracownicy urzędu, wydziałów i innych podległych gminie, instytucjom). Organizator pokrywa koszty związane z wynagrodzeniem trenera, wynajmem sali oraz cateringiem. Zapewnia również wszystkim uczestnikom materiały merytoryczne oraz dla najaktywniejszych grup, bezpłatne konsultacje w zakresie opracowania strategii związanych z zarządzaniem ochrony przyrody. Udział w szkoleniach jest bezpłatny! Gmina nie ponosi żadnych kosztów. 

Liczba szkoleń regionalnych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Początek realizacji szkoleń zaplanowano na kwiecień 2018 roku. Terminy szkoleń w gminach możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb (preferowane są dni powszednie, w godzinach pracy urzędu). Na specjalne życzenie możemy zorganizować szkolenie w weekend.

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju.

Więcej informacji o szkoleniach udzielają koordynatorzy projektu:

Dariusz Chmiel – 668 391 591 i Magdalena Hyska – 604 822 886