Szanowni Państwo, niniejszym publikujemy informacje organizacyjne dla zarejestrowanych uczestników szkolenia pn. „Szanse, możliwości i potencjał gmin w zarządzaniu ochroną przyrody”które odbędzie się 16 listopada 2017 roku w Krakowie w godzinach 09:00 – 15:00

Szkolenie odbędzie się w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Grzegórzki Park zlokalizowanym przy ulicy Francesco Nullo 42/U7 w Sali Grzegórzki (I piętro). Rejestracja uczestników wraz z wręczeniem materiałów szkoleniowych możliwa będzie od godziny 08:30.

Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się duży parking, który zaoszczędzi czasu na szukanie miejsca do zaparkowania samochodu. Dwie pierwsze godziny parkingu są gratis, kolejne 4 zł/godz. Koszt wynajęcia miejsca parkingowego na cały dzień 30 zł.

Sala znajduje się kilka minut drogi od najbliższej linii MPK w Krakowie (komunikacji miejskiej – tramwaj lub autobus). Tutaj znajdą państwo rozkład linii MPK w Krakowie. Proszę sprawdzać ulice widoczne w pobliżu. Najbliższe przystanki to: Rondo Mogilskie i Cystersów, gdzie zatrzymuje się wiele tramwajów i autobusów.

W razie problemów ze znalezieniem sali prosimy o kontakt z koordynatorami: Dariusz Chmiel – 668 391 591 i Magdalena Hyska – 604 822 886